Far Cry 6 – data premiery, zwiastun i garść informacji

O przeciekach z Far Cry 6 słyszano już od jakiegoś czasu. Przyszła pora na porcję oficjalnych informacji. 


Ubisoft przygotował nam kolejną część słynnej serii FPS-ów. Tym razem trafimy do Yary – tropikalnego państwa inspirowanego Kubą, a głównym bohaterem będzie Dani Rojas, którego płeć wybierzemy na samym początku. Jako członek miejscowego ruchu oporu będziemy próbować odsunąć od władzy panującego na Yarze dyktatora – Antona Castillo (w którego wcielił się aktor Giancarlo Esposito, znany m.in. z Breaking Bad).


Tytuł ukaże się 18 lutego 2021 roku i będzie dostępny na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Zapowiedziane zostały trzy wersje gry:
  • Złota Edycja: podstawowa wersja gry i przepustka sezonowa.
  • Edycja Ultimate: podstawowa wersja gry, przepustka sezonowa i pakiet Ultimate, w którym dostaniemy zestaw ekspedycji do dżungli, zestaw łowcy krokodyli i zestaw przestępczy.
  • Edycja Kolekcjonerska: podstawowa wersja gry, przepustka sezonową, pakiet Ultimate, wysokiej jakości replika „Tostadora”, miotacz ognia z gry* (złożony z 7 części do składania, długość: 72 cm), jednostronicowa grafika z instrukcją złożenia, ilustrowana przez znanego artystę Tobatrona, wyjątkowe pudełko kolekcjonerskie, oparte o kultowy styl graficzny Tobatrona, unikatowy Steelbook®, 64-stronicowy album z grafikami, zestaw 10 nalepek, breloczek Chorizo, mapa oraz wybrana ścieżka dźwiękowa z gry.*Ubisoft zaznacza, że miotacz ognia nie będzie zabawką:

OSTRZEŻENIE: To nie jest zabawka. Produkt jest niedziałającą repliką, przeznaczoną do wystawiania prywatnego. Produkt może zostać pomylony z prawdziwą bronią przez przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i inne osoby. Pomarańczowa nakładka na lufę została dołączona dla twojego bezpieczeństwa. Jeśli zamierzasz nosić ten produkt w przestrzeni publicznej wbrew tym ostrzeżeniom, nie zdejmuj pomarańczowej nakładki na lufę. Użytkownik ponosi wszelką odpowiedzialność w związku z modyfikacją lub pokazywaniem tego przedmiotu. Błędne użytkowanie może skutkować poważnymi obrażeniami lub śmiercią.

Autorka: Nora

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top