Far Cry VR: Dive Into Insanity – zapowiedź

Chyba nikt nie spodziewał się, że ze wszystkich gier Ubisoftu to akurat Far Cry doczeka się rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Z produkcją zapozna się jednak dość wąskie grono zainteresowanych.

 

Far Cry VR: Dive Into Insanity będzie grą opartą na świecie z Far Cry 3, w której spotkamy znane już postaci i wypróbujemy stare możliwości w nowej formie rozgrywki. Niestety z racji przyjętej przez Ubisoft specyficznej polityki w przypadku tytułu, z grą zapoznają się tylko nieliczni.

 


 

Studio podjęło bowiem współpracę z firmą Zero Latency, która oferuje konkretne miejsca dedykowane zabawie w wirtualnej rzeczywistości.Polega to na zebraniu maksymalnie ośmioosobowej grupy ludzi, którzy wspólnie wchodzą do jednego pokoju zabaw, zakładają gogle VR i grają na jednej i tej samej przestrzeni, ale jednak osobno. W przypadku Far Cry 3 każdy gracz otrzymuje kontroler w formie karabinu, co czyni całą rozgrywkę tym bardziej wyjątkową.

 

Doświadczenie z pewnością zapowiada się ciekawie, ale ogranicza możliwość poznania gry przez fanów.

 

Chcielibyście, by Zero Latency otworzyło swój oddział w Polsce? Mają już obiekty u naszych zachodnich sąsiadów, jak i w wielu krajach europejskich.

 

Autorka: Natalia „Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top