Grosza daj wiedźminowi… a konkretniej za figurkę Geralta z Rivii.

Geralt z głową Wiedźmin Dziki Gon

Wystarczy zaledwie 5 tysięcy złotych, by zatrudnić osobistego łowcę potworów. Albo raczej sennych koszmarów, gdyż mowa o figurce Prime 1 Studio.

Mogę śmiało powiedzieć, że w tym roku Prime 1 Studio nie oszczędza portfeli graczy. Niedawno ogłosili dwie nowe statuetki z Resident Evil, za które zapłacimy ponad 10 tysięcy złotych, a dziś doczekaliśmy się prezentacji statuetki Geralta z Rivii – tytułowego Wiedźmina.

Model będzie kosztował 1449 dolarów (około 5433 złotych). W tej cenie otrzymamy figurkę o wysokości 80 centymetrów i 25 kilogramach wagi. Za lekki im wyszedł jak na tak umięśnionego zabójcę potworów, nie? Niech jego wymiary wynagrodzi Wam oświetlenie LED u podstawy, które pięknie podkreśla szczegóły i ukryte w projekcie motywy znane z gry. Co więcej, w zestawie znajdziemy cztery wymienne głowy: dwie z brodą, dwie bez, a wśród nich różne miny i stopień wypełnienia ciała Geralta eliksirami.

Cena z pewnością zniechęci niejednego miłośnika serii, ale z doświadczenia zdobytego podczas pracy w sklepie z figurkami kolekcjonerskimi wiem, że z pewnością znajdą się chętni.

Obecnie firma przyjmuje zamówienia w ramach przedsprzedaży, ale osoby decydujące się na zakup muszą liczyć się z otrzymaniem własnego modelu dopiero na początku 2022 roku

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top