Gotowi na nową ofertę w Epic Games Store? Tym razem za darmo dostaniemy grę Floppy Knights

Dziewczyna z bitycznym ramieniem, a za nią fantastyczne stworki

Turowa gra karciana brzmi dla Was interesująco? Jeśli tak, to szybko wchodźcie na Epic Games Store, gdzie otrzymacie zupełnie za darmo produkcję Floppy Knights.

Ostatnimi czasy Epic Games Store szczególnie rozpieszczał wielbicieli gier RPG. Pod koniec czerwca mieliśmy okazję uzyskać bezpłatnie Sunless Skies: Sovereign, czyli kontynuację uznanej produkcji Sunless Sea. Natomiast tydzień temu mogliśmy wzbić się wysoko ponad chmury w The FalconeerJednak teraz postanowiono udostępnić tytuł z zupełnie innego gatunku. Od dziś na Epic Games Store można za darmo pobrać karciankę Floppy Knights.

Czym dokładnie jest Floppy Knights? Dzieło niezależnego studia Rose City Games to mieszanka gry karcianej, strategicznej oraz taktycznej. Główną bohaterką produkcji jest Phoebe, która szuka funduszy, aby opuścić rodzinny dom. Jednak kiedy do jej krainy docierają różnego rodzaju monstra, postanawia stawić im czoła. Niezwykle pomocne w tym okazuje się biotyczne ramię stworzone przez protagonistkę. Ma ono zdolność zmieniania zużytych dyskietek w rycerzy, co niebywale przydaje się podczas potyczek.

Walki w Floppy Knights są turowe, a główna bohaterka nie bierze w nich czynnego udziału. Za nią do boju stają jednostki, które zdobywamy wraz z postępem gry. Oprócz rycerzy, w naszych szeregach mamy różne baśniowe stwory. Każdy z pomagierów posiada unikalne zdolności przydatne w trakcie potyczek. Jednak ich liczba na planszy podczas danego starcia jest ograniczona przez ilość dostępnej energii.

Natomiast grafika z pewnością spodoba się wielbicielom kreskówkowych klimatów. Tytuł posiada barwną oraz przyjemną dla oka oprawę wizualną. Odpowiedzialna za nią jest Marlowe Dobbe, która wcześniej pracowała przy grze Dicey Dungeons.

Jeśli należycie do grona fanów karcianek, to szybko logujcie się na Epic Games Store i pobierzecie bezpłatnie grę Floppy Knights. Jednak oferta jest ograniczona czasowo. Trwa ona jedynie do 18 lipca.

Scroll to Top