Forza Horizon 5 Hot Wheels ma swój pierwszy zwiastun. Znamy też datę premiery

Forza Horizon 5 Hot Wheels zwiastun samochody rysoraki tor wyścigowy

Zabawkowy tor wyścigowy w dużym formacie zmierza na PC i konsole Xboksa. Forza Horizon 5 Hot Wheels ma już swój zwiastun.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 mogliśmy już zobaczyć kilka ciekawych propozycji. Między innymi widzieliśmy zapowiedzi High on Life od twórców Ricka i Morty’ego oraz piękną platformówkę Hollow Knigt: Silksong. Oczywiście to nie koniec nowinek na ten i następny rok. Na przykład świetną wiadomością dla fanów tytułów wyścigowych jest zaprezentowany na imprezie zwiastun Forza Horizon 5 Hot Wheels. Nie jest to pierwsza gra od Hot Wheels ani nie jest to pierwsza współpraca z serią Forza Horizon. Wszystko wskazuje na to, że już w lipcu pościągamy się na fantastycznie zakręconych torach.

Z pewnością wiele z Was kojarzy tory wyścigowe do samochodzików Hot Wheels. To najczęściej rozbudowane i dość skomplikowane konstrukcje, które posiadają wiele mechanizmów, jak choćby do przyspieszania czy przeskakiwania pomiędzy odcinkami drogi. Platformy, trampoliny, spady to tylko niektóre z proponowanych przez twórców urozmaiceń zabawy tzw. rysorakami. Wygląda na to, że Playground Games postanowiło zaimplementować te najbardziej szalone tory do swojej produkcji. W poprzednich grach z serii Forza Horizon i Forza Motorsport  mogliśmy zobaczyć pakiety samochodów Hot Wheels.

DLC pozwoli nam wybierać pomiędzy dziesięcioma zupełnie nowymi autami znanymi już z serii zabawkowych samochodzików Hot Weels. Zwiastun Forza Horizon 5 Hot Wheels pokazuje między innymi Hennessey Venom F5 i 2000 Hot Wheels Deora II. Trasy sięgną nawet 200 km długości i oczywiście będą totalnie zakręcone. Jednak przede wszystkim najlepszą opcją jest własnoręczne budowanie toru z dostępnych 80 części. Dodatkowo będziemy mogli pobawić się na dziełach innych osób. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza będzie oczywiście dostępny multiplayer, zupełnie jak w podstawowej wersji gry.

DLC do Forza Horizon 5 będzie miało swoją premierę już 19 lipca. Poszalejemy samochodzikami Hot Wheels na komputerach osobistych i konsolach firmy Microsoft, czyli na XONE i XSX. Gra ma być również dostępna w ramach Xbox Game Pass.

Scroll to Top