Games with Gold na sierpień 2021 dla konsoli Xbox

Games with Gold sierpień 2021 Xbox

Dzięki Games with Gold sierpień 2021 roku zaskoczy posiadaczy konsoli Xbox czterema kolejnymi perełkami.

Jak co miesiąc mamy szansę przypisać do swoich kont cztery gry. Wszystko to dzięki usłudze Games with Gold, dzięki której sierpień 2021 obfituje w niewątpliwie ciekawe tytuły dla posiadaczy konsoli Xbox.  Dla porównania, w lipcu mogliśmy zapoznać się z, między innymi, Planet Alpha czy Conker: Live & Reloaded. Czy ciekawi Was zatem, co tym razem zgarniemy całkowicie za darmo? 

  • Darksiders III – trzecia część serii slasherów od studia Gunfree Games. Tym razem wcielamy się w magiczkę, Furię, i w związku z tym naszym zadaniem jest przywrócenie równowagi na świecie. Wydaje się to jednak bardzo niebezpiecznym zadaniem. Tytuł jest dostępny od 1 do 31 sierpnia na konsole Xbox One oraz Series X|S.
  • Yooka-Laylee – trójwymiarowa platformówka od Playtonic Games. Gramy jako tytułowy Yooka, kameleon, który posiada wyjątkowo długi język. Dzięki niemu jest w stanie przebywać ogromne dystanse, ponieważ ten język… przylepia się niemalże do wszystkiego. Tytuł jest dostępny od 16 sierpnia do 15 września na konsole Xbox One oraz Series X|S.
  • Lost Planet 3 – kosmiczny shooter od Spark Unlimited. Wcielamy się w Jima, pilota maszyny wydobywczej na lodowej planecie, który wraz z innymi najemnikami będzie badał niewątpliwie niebezpieczne oraz dzikie tereny. Tytuł jest dostępny od 1 do 15 sierpnia na konsole Xbox 360, One oraz Series X|S.
  • Garou: Mark of the Wolves – kolejna odsłona serii bijatyk od Code Mystics. Jest to swoista odpowiedź na serię Street Fighter, w której wcielamy się w Rocka poszukującego swojej matki. Tytuł jest dostępny od 16 do 31 sierpnia na konsole Xbox 360, One oraz Series X|S

Czy któryś z tytułów zainteresował Was jakoś szczególnie? A może macie je już w swoich bibliotekach? Dajcie znać, czy któraś z propozycji przypadła Wam szczególnie do gustu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top