Genshin Impact: do końca tego roku otrzymamy aż dwie aktualizacje

genshin impact chalk prince and dragon

Gra znacznie się powiększy.

Genshin Impact wystartował niecałe dwa tygodnie temu, a już dziś deweloper miHoYo ogłosił, że aż do lutego 2021 roku gra będzie stale rozbudowywana. Pierwsza z aktualizacji, nazywana po prostu aktualizacją 1.1, pojawi się 11 listopada, a po niej, 23 grudnia, nastąpi druga. miHoYo powiedział, że planuje utrzymać pięciotygodniowe odstępy pomiędzy dodawaniem kolejnych patchy.

Na stronie internetowej miHoYo udostępniono serię wpisów w języku chińskim. Tłumaczenia podjęli się użytkownicy Reddita. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że aktualizacja 1.1 nie wniesie zbyt wiele nowej zawartości, ponieważ twórcy chcą na razie skupić się na naprawianiu błędów i ulepszaniu dostępnych już funkcji gry. W przyszłości spodziewać możemy się możliwości zablokowania przypadkowej sprzedaży lub użycia przedmiotów jako zasilenia innych sprzętów. Gracze będą mogli również korzystać z jedzenia i lekarstw bez konieczności otwierania ekwipunku. Powstanie nowy przedmiot ułatwiający zlokalizowanie ukrytych skrzyń i znajdziek. Otrzymamy również encyklopedię potworów, zwierząt oraz roślin.

Aktualizacja 1.1 będzie zawierać jedno nowe zdarzenie o nazwie The Unreturned Star.  Nie jest dokładnie jasne, na czym ma ono polegać. Możliwe, że może będzie to seria misji, za ukończenie których w czasie trwania eventu dostaniemy wyjątkowe nagrody.

O wiele bardziej ekscytująca będzie aktualizacja 1.2. Chociaż miHoYo nie zdradza szczegółów, pewnym jest powiększenie świata gry o kolejny region, Dragonspine Snow Mountain. Nie wiadomo na razie, jakich będzie rozmiarów ani czym będzie się różnił od obecnych już dwóch obszarów.

Aktualizacja, która ma mieć miejsce w lutym 2021 roku wprowadzi Festiwal Obrządku Latarni. Czym się on okaże i na czym będzie polegała nasza rola, nadal pozostaje zagadką.

Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach usłyszymy więcej konkretów na temat tego, co czeka Genshin Impact, ale miło jest mieć nawet niejasne wyobrażenie o tym, czego można się teraz spodziewać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top