Zapowiedź GTA VI nadciąga!

GTA VI Grand Theft Auto zapowiedź, na grafice widzimy wygenerowane przez AI propozycje głównych bohaterek gry

Już niedługo otrzymamy pierwszą oficjalną zapowiedź GTA VI! Rockstar potwierdził termin pokazania pierwszego zwiastuna.

Mamy świetne wieści dla wszystkich, którzy przez ostatnie lata wyczekiwali każdej nowinki i wycieku na temat kontynuacji gangsterskiego RPG-a. Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, że w grudniu opublikują zapowiedź i zwiastun Grand Theft Auto VI.

Według informacji, które dostaliśmy do tej pory, w głównej roli zagramy mężczyzną lub kobietą, o czym sami zadecydujemy. Nie wiadomo, czy gra powtórzy drogę poprzedniczki i zadebiutuje na konsolach, by na PC trafić dopiero jakiś czas później.

Przypominamy również, że Rockstar potwierdził wiarygodność fragmentów gameplayu, które wyciekły w trakcie z zeszłego roku.

Warto tutaj dodac, że niewiele na rynku jest gier takich jak Grand Theft Auto V. Pierwotnie ukazała się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2013 roku. Kilkanaście miesięcy później trafiła na sprzęt następnej generacji. W końcu w 2015 dotarła do graczy PC-owych, by w 2022 otrzymać również wersję na Xboksa Series oraz PlayStation 5. Przez cały ten czas (nota bene, ostatnie 10 lat) utrzymywała się na szczycie listy najlepiej sprzedających się tytułów. Według danych ze SteamDB, w momencie pisania tego newsa w GTA V na platformie Valve gra ponad 50 tysięcy osób. Tym samym, gra plasuje się na 13 miejscu najliczniej ogrywanych mimo upływu 10 lat od pierwszej premiery. Trudno się więc dziwić, że obiecana oficjalna zapowiedź Grand Theft Auto VI w grudniu rozgrzała grową społeczność do czerwoności.

Scroll to Top