GTA V Premium za darmo!

Epic Games Store rzucił tak łakomy kąsek, że serwery padły już minutę po uruchomieniu promocji.


Gdy w środę świat obiegła informacja, że tajemniczą darmową grą, zapowiadaną przez Epic Games Store już tydzień temu, będzie Grand Theft Auto V, użytkownicy na całym świecie nie mogli powstrzymać ekscytacji. Zastanawiano się, czy to przypadkiem nie tylko plotka – przecież produkcja ciągle cieszy się popularnością i stała się niejakim klasykiem. Niektórzy komentowali, że “to tak, jakby dać trzeciego Wiedźmina za bezcen – po prostu niemożliwe”.

A jednak!

Dziś o 17:00 do Epic Games Store dumnie wkroczyło GTA V w wersji Premium. I wszystko byłoby cudownie, gdyby nie fakt, że minutę po serwer sklepu dokonał żywota. W sieci zaroiło się od komentarzy o błędzie 500. Nieliczni chwalili się, że zdążyli przypisać grę do konta. 

Sklep wytłumaczył na swoim Twitterze, że obecnie w Epic Games Store panuje duży ruch i to właśnie stad mogą brać się problemy ze wspomnianym błędem, wolnym logowaniem czy awaria launchera. 
Gdy piszę tego newsa późnym czwartkowym wieczorem, mogę potwierdzić, że w tej chwili błąd 500 pojawia się już tylko co jakiś czas.

Nie bójcie się jednak! Możecie spokojnie iść spać. Tak jak każda darmowa gra Epica w ramach czwartkowych promocji, tak samo GTA V będzie dostępne przez tydzień, aż do 21 maja. Wystarczy dodać tytuł do biblioteki, by zatrzymać go na zawsze.



Podkreślamy też, że udostępniona gra to edycja Premium, w skład której wliczają się: tryb GTA V Online, elementy fabularne Grand Theft Auto V oraz wiele ulepszeń rozgrywki i nową zawartość. Znajduje się w niej również Zestaw początkującego kryminalisty, który pozwala graczowi na rozbudowanie przestępczego królestwa przy pomocy 1 000 000 GTA$ w GTA Online.

Promocja potrwa do 21 maja 2020 roku do godziny 16:59. O 17 w cotygodniowej darmowej ofercie serwisu pojawi się kolejna tajemnicza gra. Niektórzy spekulują, że może to właśnie czas na darmowe przygody Geralta z Rivii. Co wy o tym sądzicie?

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top