GTA VI nadchodzi?

Zdecydowanie! Ale według ostatnich wypowiedzi ludzi związanych z produkcją fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Klika dni temu, po długim okresie ignorowania pytań graczy oGTA 6, dział wsparcia zabrał w końcu głos w sprawie. Niestety gracze liczący na konkrety musieli się bardzo rozczarować. Producenci na aktualnym etapie nie są skorzy do ujawniania jakichkolwiek informacji – jednak studio przestało się wypierać prac nad nową odsłoną Grand Theft Auto. W odpowiedzi na jednego z tweetów oficjalny profil wsparcia Rockstar poinformował, że jeszcze nie dysponuje informacjami w tym zakresie, a wszystkie nowinki pojawiać się będą za pośrednictwem Rockstar Newswire.

 

Jak przypuszczano – złamanie długiej ciszy odnośnie GTA6skusiło pracowników do nieco większej wylewności. Shawn Fonteno – aktor głosowy Franklina – na swoim streamie na Instagramie wyjaśniał, dlaczego fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Zwrócił uwagę na fakt, że wypuszczenie takiej produkcji wymaga długiego czasu. Oczekiwania co do nowej odsłony są ogromne, więc gdyby gracze otrzymali niedopracowany produkt, to gra spotkałaby się z negatywnym przyjęciem. Nie można również zapomnieć o panującej sytuacji zdrowotnej na świecie, przez którą produkcja mogła nieco zwolnić.


Shawn Fonteno aka Franklin speaks about GTA 6 and how people are complaining Rockstar is milking GTA 5. Shawn also notes that “it took us 4 years to film and complete GTA 5” (NOT MY FOOTAGE)#GTA6 #GTAVI pic.twitter.com/mNupyaS9rn

— GTA 6 NEWS (@GTAVInewz) September 13, 2020


Premiera Vice City w 2002 roku zapoczątkowała spore przerwy między produkcjami Rockstar. Jednak po ostatnich wypowiedziach gracze mogą być pewni, że GTA6 pojawi się na rynku. Termin premiery nadal jest zagadką, jednak tytuł docelowo wydany ma być na next-geny.

 

Autorka: CherryPie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top