GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana celebruje Święto Zmarłych specjalnym eventem

kody źródłowe do Gwinta

Właśnie rozpoczął się GWINT Saovine Holiday Event.

Saovine, czyli Zamieranie, to święto elfów, które według kalendarza ludzi przypada na koniec października, tuż przed listopadowym nowiem. Podczas Savoine na stosach pali się kukłę Falki, redańskiej królewny, która zapisała się w dziejach jako bezlitosna i krwawa. Wigilia wydarzenia to przepełniona czarami ostatnia noc wszystkich duchów i upiorów, po której nadchodząca zima odbiera im moce aż do czasu Imbaelk. Według wierzeń, tej nocy nie powinno się chodzić do lasu ani grać na instrumentach. Kobiety, które są w ciąży i mimo to postanowią wyjść z domu, ryzykują urodzenie strzygi.

Na tegoroczny Savoine CD Projekt Red przygotowało dla graczy kilka specjalnych nagród. Zwycięzcy meczów otrzymają skrzynie skarbów, które zawierają bezprecedensowe prezenty, takie jak customizacja rewersu karty, jej obramowania, portretu, nazwy gracza oraz zasobów dostępnych w grze – Rudy (Ore, która jest walutą w grze) lub Meteorytowego Proszku, używanego do transmutacji standardowych kart do poziomu Premium.

Ponadto w trakcie trwania eventu sklep internetowy udostępni limitowane czasowo oferty. Gracze będą mogli zakupić neutralną skórkę kamiennego trolla Shupe, który dostępny będzie jako unikatowy avatar. Oprócz tego swoją talię będziemy mogli ozdobić ornamentami w klimacie Saovine, w tym kartą ducha krasnoluda Tasaka, dowódcy Syndykatu, czyli szóstej frakcji Gwinta.

Świętowanie Saovine trwa do 3 listopada. GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest dostępna do pobrania za darmo na PC (poprzez GOG i Steam), iOS i Android. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top