Historia Final Fantasy 7 Remake Part 2 rozpoczyna się zaraz po Intergrade

Historia Final Fantasy 7 Remake Part 2

Dyrektor gry ujawnił, że historia Final Fantasy 7 Remake Part 2 rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z Intergrade.

Fani Final Fantasy mogą czuć się rozpieszczani przez ilość informacji, które pojawiają się ostatnio na temat najnowszej odsłony gry. Kilka dni temu ukazał się oficjalny trailer Intergrade, a potem reżyser gry potwierdził, że historia Final Fantasy 7 Remake Part 2 będzie kontynuacją najnowszego dodatku.

Ostatni trailer Final Fantasy 7 Remake Intergrade prezentuje fragmenty gameplayu. Przygotowany przez Square Enix zwiastun zawiera również efektowne wstawki filmowe. Co więcej, materiał dostępny jest w 60 klatkach na sekundę. Ciekawostką jest również, minigra o tytule Fort Condor. Z trailera dowiadujemy się, że na specjalnej planszy, z wykorzystaniem maszyn bojowych, toczyć będziemy taktyczne bitwy.

Kolejną ważną informację ujawnił reżyser projektu. Podczas internetowej prezentacji, Tetsuya Nomura podkreślił, że atmosfera kontynuacji będzie inna niż pierwszej części.

Cloud biegnie przez matkę naturę. Będziecie mogli cieszyć się nieco inną atmosferą niż w pierwszej grze… Cóż, sprawy ładnie się rozwijają, więc czekajcie na to. Następna gra zaczyna się bezpośrednio po Intergrade, więc mam nadzieję, że będziecie mieli okazję zagrać również i w tę odsłonę.

Integrade to odświeżona edycja Final Fantasy 7 Remake Part 1, która ekskluzywnie będzie dostępna na PS5 przez pierwsze pół roku. Swoją premierę będzie mieć już 10 czerwca. Wszyscy posiadacze tytułu, którzy zakupili go na PlayStation 4 otrzymają darmowy upgrade na konsolę obecnej generacji. Aktualizacji nie otrzymają osoby, które odebrały grę w ramach abonamentu PS Plus.

A czy widzieliście co ostatnio wymyślił fan Dark Souls?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top