Humankind zapowiedziane!

Logo gry Humankind, wojowniczy, krzyczący ludzie z bronią, wschód lub zachód słońca, w tle piramidy

Amplitude Studios w końcu podało datę premiery swojej najnowszej gry – Humankind.

Humankind to dopieszczona historyczna gra strategiczna studia Amplitude. Każdy fan gatunku powinien przynajmniej spojrzeć na zapowiedzi.

Zaczynamy jako neolityczne plemię w prehistorii i kierujemy swoim ludem przez kolejne epoki. Gra wymaga strategicznego myślenia, dokonywania wyborów moralnych i zdobywania sławy, która jest nam potrzebna do zwycięstwa.

Twórcy zapewniają obecność aż sześćdziesięciu kultur, które możemy dowolnie łączyć, co ma być gwarancją niepowtarzalnej rozgrywki. Mamy też możliwość stworzenia własnego awatara. Wraz z rozwojem cywilizacji będzie się on zmieniał, odblokowując nowe cechy – pozwoli to na personalizację naszego przywódcy.

Humankind będzie miało do wyboru tryb single oraz wieloosobowy, w którym będziemy mogli rywalizować o sławę z aż ośmioma innymi graczami.

Amplitude Studios zapowiedziało swoje dzieło na kwiecień 2021 roku, ale już teraz można nabyć tytuł w przedsprzedaży – na przykład na Steamie albo Epic Game Store można dodać go do biblioteki z 17-procentową zniżką za 214,97 zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top