Humble Bundle rozdaje F1 2018 za darmo z okazji 70-lecia Grand Prix!

Humble Bundle jak zwykle nie zaspało i na 70-lecie Grand Prix dzieli się ze wszystkimi chętnymi grą F1 2018 wydawnictwa Codemasters.


Chyba każdy kiedyś zetknął się z serią gier F1, która rok temu obchodziła swoje dziesięciolecie. W tym roku natomiast to prawdziwa, nie ta wirtualna, Formuła 1 ma swoją kamienną rocznicę i z tego powodu do 10 sierpnia 2020 roku do godziny 21:59 możemy dostać kopię gry za darmo na platformie Steam.


Ta wyścigowa gra pozwoli nam wcielić się w rolę kierowcy Formuły 1 i osobiście podjąć próbę zdobycia Grand Prix 2018 roku. Piękna grafika, realizm, tryb kariery, w którym po wyścigach udzielamy wywiadów dziennikarzom mających realny wpływ na rozgrywkę, responsywne sterowanie bolidami… Czego chcieć więcej? Gry za darmo? Ależ proszę bardzo!


Aby odebrać produkcję, należy wejść na stronę Humble Bundle, a następnie kliknąć biały napis na zielonym tle o treści „GET THE GAME”, upewnić się, że mamy zaznaczone subskrybowanie newslettera i znów kliknąć „GET IT NOW”. Jeśli nie jesteśmy zalogowani lub nie posiadamy konta, zostaniemy o to poproszeni (można je z łatwością stworzyć w pełni za darmo). Voilà, od teraz jesteśmy posiadaczami tej wspaniałej gry!


Autorka: Rithil

1 thought on “Humble Bundle rozdaje F1 2018 za darmo z okazji 70-lecia Grand Prix!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top