Załóż własną kafejkę internetową w Internet Cafe Simulator 2

Odbyła się premiera Internet Cafe Simulator 2 – screen z gry

Niektóre gry typu symulator doczekały się już sequeli. Jednym z nich jest Internet Cafe Simulator 2, którego premiera miała miejsce w zeszłym tygodniu.

Wysyp symulatorów trwa! Możemy w kontrolowanych warunkach wydobywać węgiel, reperować motocykle, a także po prostu kosić trawę (napisałyśmy nawet tekst, dlaczego tego ostatniego, przynajmniej w grze, robić nie warto). Nic więc dziwnego, że twórcy mocno eksploatują ten rodzaj gier. Czasem robią się z tego interesujące produkcje, gdy np. twórcy zdecydują się dodać elementy zarządzania, ekonomii czy eksploracji. Innym razem powstają pozycje mniej udane (na przykład gdy mamy tylko kosić trawę). Jeśli chodzi o Internet Cafe Simulator 2, którego premiera odbyła się 7 stycznia, wygląda to na dość sympatyczną i, jak chwalą się twórcy, szczegółową produkcję o prowadzeniu kafejki.

Za grę odpowiada studio Cheescake Dev (to zarówno producent, jak i wydawca). Wydali oni w 2019 roku pierwszą część Internet Cafe Simulator. W 2020 zaś wypuścili również bardzo ciepło przyjęty Streamer Life Simulator. Dwójkę reklamują przede wszystkim rozbudowanymi mechanikami. Fabuła będzie się opierać na pomocy bratu, który wpadł w długi. Trzeba będzie mu pomóc – rodzina to rodzina.

Screen z gry Internet Cafe Simulator 2 – postać gracza pokazuje faka łysej postaci (być może gangsterowi) – FPP

W swojej kafejce rozwijacie różnorakie umiejętności, przygotowujecie dla klientów posiłki, a także zatrudniacie strażników. Będą oni musieli pilnować interesu przed gangsterami, którzy spróbują na przykład wrzucić do środka bombę. Prócz tego trzeba pomyśleć o ulepszeniu komputerów, zakupie licencji na jakieś ciekawe gry i tak dalej. Oczywiście z tymi gangsterami to nie żart! Można się zaangażować w ich brudne sprawki lub wieść żywot przykładnego obywatela – wybór należy do Was.

Grę można kupić na przykład na Steamie. Cena to niecałe 72 zł, obecnie do 14 stycznia produkcję przeceniono na 61 zł 19 gr. Warto wspomnieć, że na tejże platformie gra ma bardzo pozytywne recenzje – w kilka dni od premiery gry zebrało się ich już ponad 300, z czego w momencie pisania tego posta 241 jest pozytywnych i 91 negatywnych. Zamierzacie sprawdzić grę i też się wypowiedzieć w jej temacie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top