Jesienny sezon w Black Desert Online

Co tym razem przygotował nam Pearl Abyss i Kakao Games? 


Zapewne nie zdziwi Was mocne wejście w nowy sezon i nową klasę. Może za to zainteresuje Was największa do tej pory promocja albo możliwość zdobycia pełnej wersji gry całkiem za darmo

Nagły powiew wiatru 

Jedziecie konno z Calpheonu do Altinovy, właśnie mieszacie eliksiry w szczerym polu kapusty, ścinacie drzewa na misję gildyjną lub zabijacie Aakmany… i nagle widzicie czarną trąbę powietrzną oraz alert mówiący, że zbliża się burza piaskowa? Macie szczęście! 
Od 2 do 16 września (przed przerwą techniczną) burze piaskowe pojawiają się w całym świecie Black Desert Online. Pyłowe nawałnice rzucają nam piach w oczy wraz z ostrzeżeniem „Sandstorms have appeared!”, obdarowując nas na 180 minut buffem: 
  • +300% Skill Exp 
  • +20% Item Drop Rate 

Gorący czas 

Między 2 a 16 września wszystkie serwery zyskają 24/7 boosty
Jeśli chodzi o zwykłe kanały, będzie to +200% Combat EXP i +30% Skill EXP. 
Kanały sezonowe będą za to miały +250% Combat EXP i +25% Skill EXP. 

Codzienność Hashashina 

Jeśli przyzwyczailiście się do nagród za logowanie, to przez następnych kilka dni (03.09.20 – 16.09.20) można zgarnąć cenne przedmioty. O czym mowa? 
Każdej soboty i niedzieli, jeśli pogracie ponad 1 godzinę, jesteście w stanie nadrobić przegapiony prezent za codzienne logowanie

Poziom Hashashina 

Przyzwyczajeni do gratisów za samo granie postacią? Cóż, jeśli tak, to nie zdziwią Was kolejne nagrody. Jeśli osiągniecie kolejne pułapy poziomu postaci między 2 a 23 września, zyskacie przyjemne prezenciki
Dodatkowo takie same zasady obowiązują, jeśli osiągniecie te pułapy postacią sezonową. Zaś jeśli gracie Hashashinem jako postacią sezonową, to macie dwie pieczenie na jednym ogniu, bo nagrody się sumują! Jest nieco skromniej, ale kto by narzekał? 

Twitchowe oglądanie i ŚWIETNE prezenty (02.09.2020 – 14.09.2020) 

Wszystko, co jest Wam potrzebne, to konto Twitcha połączone ze Steamem/kontem Black Desert Online, wybrany streamer i czas na oglądanie (lub przynajmniej przeglądarka uruchomiona w tle). 
Jak to zrobić?
Trzeba wejść tutaj, zalogować się i kliknąć „Link to Twitch Account”. Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, na podlinkowanej stronie pojawi Wam się napis „Activated”. 

Przed oglądaniem upewnijcie się, że streamer, którego oglądacie, ma aktywną opcję „Dropy włączone”

A o co ten cały szum? 

Oczywiście o nagrody! Za kolejne godziny oglądanego streama na Twitchu można zgarnąć ciekawe nagrody, w tym… pełną wersję gry! Jeśli nie posiadacie kopii gry, a chcielibyście spróbować całkiem za darmo (z permanentnym dostępem), to wystarczy tylko postąpić według instrukcji łączenia kont z Twitchem i już po paru godzinach będziecie mogli zainstalować Black Desert Online. Co jeszcze czeka na widzów? 


Nagrody można zyskać poprzez zalogowanie się na konto w grze, kliknięcie przycisku ESC i wybranie opcji “Redeem” (w zależności od wybranej wersji menu – czasem znajduje się w zakładce Community). 

Największa promocja na Steamie! 

Jeśli nie chce Wam się tracić czasu ani nastawiać streama na pięć godzin, macie szansę skorzystać z największej do tej pory promocji na Black Desert Online. Nawet podczas regularnych wyprzedaży na Steamie BDO nie jest tak tanie jak teraz! Jeśli kupicie ją do 16 września, to już za 11,99 zł (-70%) możecie cieszyć się pełną wersją gry

Błysk Pereł (1 września do 30 września) 

Oszczędzacie Perły na promocje? Dobre wieści, jeśli teraz je wydacie, to dostaniecie gratisy

Nagrody sumują się, więc wydając np. 5000 Pereł otrzymacie nagrody także za 500 i 2000 Pereł. 

Na koniec gorąco polecamy dołączenie do grupy Black Desert Online | Polska na Facebooku – największej aktywnej społeczności polskich fanów gry!

Autorka: Rithil

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top