Jeszcze przez tydzień odbierzecie Assassin’s Creed Syndicate za darmo

Grafika z gry Assassin's Creed Syndicate

Ubisoft przygotował niespodziankę dla graczy. Grę Assassin’s Creed Syndicate odbierzmy zupełnie za darmo w wersji na PC. 

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z przygodami rodzeństwa Frye, to właśnie macie świetną okazję. Mianowicie w aplikacji Ubisoft Connect zupełnie za darmo odbierzecie grę Assassin’s Creed Syndicate. Promocja dotyczy wersji na komputery osobiste. Pamiętajcie jednak, aby nie zwlekać. Bowiem akcja potrwa jeszcze kilka dni, do 6 grudnia do godziny 14:00. 

Tytuł odbierzecie klikając w ten link.  Możecie również skorzystać z promocji bezpośrednio z aplikacji Ubisoft Connect. Warto dodać, że otrzymamy podstawową wersję gry. Promocja nie obowiązuje dodatków takich jak Jack the Ripper, The Last Maharaja czy The Dreadful Crimes.

Na koniec przypomnę, że Assassin’s Creed Syndicate zabiera nas do dziewiętnastowiecznego Londynu. W mieście z powodu rewolucji przemysłowej dochodzi do wyzysku robotników. Podczas rozgrywki wcielimy się w dwóch asasynów, porywczego Jacoba i jego opanowaną siostrę Evie. Rodzeństwo różni się od siebie umiejętnościami, dlatego warto przełączać się pomiędzy postaciami. Co ciekawe, jest to ostatnia część z serii, w której nie znajdziemy elementów RPG. Bowiem rozgrywka w Assassin’s Creed Syndicate skupia się na skradaniu i zwiedzaniu otwartego świata. Do tej formuły wraca też najnowsza część z serii, czyli Assassin’s Creed Mirage. W eksploracji świata Syndicate bardzo przyda się nowa umiejętność, czyli linka z hakiem. Oprócz tego w grze znajdziemy takie mechaniki jak prowadzenie konnych dyliżansów czy kierowanie własnym gangiem. Zagracie nie tylko na komputerach osobistych, ale i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Scroll to Top