Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo w Epic Games Store [do 23.04]

Gry można za darmo dodać do kolekcji w dniach 16-23.04.2020.Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store zostaną udostępnione dwie produkcje do bezpłatnego pobrania.

Pierwszą jest Just Cause 4 – ostatnia część serii gier akcji studia Avalanche. Bohaterem jest Rico Rodriguez, postać znana z poprzednich odsłon, który wyrusza do fikcyjnego państwa w Ameryce Południowej – Solis. Tym razem ma za zadanie położyć kres reżimowi paramilitarnej organizacji, a także poznać sekrety swojego ojca.
Wielu fanów cyklu uważa Just Cause 4 za najsłabszą odsłonę cyklu.
Drugi tytuł, czyli Wheels od Aurelia jest niezależną przygodówką z elementami zręcznościowymi, w której wybory gracza kształtują otaczający świat i prowadzoną historię. Akcja toczy się w latach siedemdziesiątych XX wieku we Włoszech, które nie do końca radzą sobie z wysoką przestępczością. Główna bohaterka Lella wyrusza wówczas w podróż, podczas której mogą jej towarzyszyć różne mniej lub bardziej (nie)spodziewane postaci, m.in. hipis, przestępca, ksiądz czy paparazzi.

Obie gry można dodać bezpłatnie do swojej kolekcji w Epic Games Store do godziny 17:00 w dniu 23.04, gdy zastąpi je For the King – rogue-like, jRPG i gra strategiczna w jednym.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top