Kolekcje gier od Bethesdy na Xbox Series X?

Przecieki w gamingowym świecie nie są niczym nowym, jednakże na ten moment wszystkie te najciekawsze dotyczą ciągle pozostającej na topie Bethesdy. O co chodzi tym razem?

 
Microsoft na spółkę z Bethesdą pędzą przed siebie, nie oglądając się na nikogo. Nikt nie jest tym faktem zaskoczony. Fuzja dwóch ogromnych firm narobiła sporo szumu, głównie pozytywnego. Ten przeprowadzony niedawno szturm na rynku gier wideo okazał się strzałem w dziesiątkę, dzięki czemu zarówno Microsoft jak i Bethesda stali się jeszcze większą konkurencją dla EA czy Sony. Wszystko to jednak sprawiło, że tym uważniej są obserwowani, a każda kolejna informacja sugerująca… cokolwiek, jest od razu prześwietlana z każdej strony.
 
Tym razem w bazie Entertainment Software Rating Board ujawniono dość interesujące wpisy dotyczące dwóch zbiorów: Wolfenstein Alt History Collection oraz Dishonored & Prey The Arkane Collection. Zestawy gier mają zostać wydane tylko i wyłącznie na Xbox Series X oraz S. Zebrane dane sugerują, że posiadacze nowych Xboxów będą mieli okazję zagrać we wszystkie nowsze odsłony wymienionych serii.
 
Warto pamiętać, że najnowsza konsola od Microsoftu ma obsługiwać wsteczną kompatybilność tylko z poprzednią generacją.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top