Kratos, Mandalorian i Baby Yoda dostępni w Fortnite

Kratos Fortnite

Promocja serialu The Mandalorian oraz gry God of War wkracza na teren popularnego battle royale.

Wszystko za sprawą wczytania do świata gry kilku powszechnie rozpoznawanych postaci z kosmicznego uniwersum oraz z historii boga wojny. 

Wraz z wczytaniem do gry Mandaloriana i Baby Yody rozpoczął się piąty sezon drugiego rozdziału Fortnite’a. Fani otrzymali nowe bronie, skórki oraz nieznane dotąd tereny i misje. Najpewniej nie są to ostatnie postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, które trafią do fanów popularnego MMO.

Okazuje się jednak, że o ile dodanie do Fortnite’a postaci z uniwersum Mandaloriana spotkało się z ogromnym entuzjazmem graczy, o tyle zapowiedź Kratosa wywołała niemałą konsternację i wzbudziła liczne pytania o tożsamość tajemniczego faceta z tatuażami. Niewątpliwie wiąże się to z faktem, że God of War jest produkcją przeznaczoną dla dorosłego gracza, a Fortnite skupia głównie młodszych miłośników battle royale. 

Mogę jedynie pogratulować Epic Games pomysłowości i kolejnych współprac, dzięki którym dodają do swojej flagowej gry więcej znanych i uwielbianych postaci z różnych uniwersów.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top