Krzysztof Ibisz wprowadzi widzów w świat Cyberpunka 2077

cyberpunk krzysztof ibisz johnny silverhand

Polsat Games wyemituje czterogodzinny program z okazji premiery gry.

W środę 9 grudnia o godzinie 20:00 na kanale Polsat Games zostanie wyemitowany czterogodzinny program poświęcony Cyberpunkowi 2077. Przewodnikiem po Night City będzie Krzysztof Ibisz, dla którego nie będzie to pierwsza styczność ze światem gier. Posiada już na koncie relacjonowanie zawodów e-sportowych. W 2019 roku wcielił się nawet w postać Johnnego Silverhanda w humorystycznej produkcji Cyber Mariana.

Program w Polsat Games współprowadzić będzie Agnieszka Borysiuk, dziennikarka od lat związana z branżą gamingową. Wśród zaproszonych gości znajdą się streamerzy, komentatorzy e-sportowi, a także przedstawiciele CD Projekt Red. W studiu pojawi się również Mike Pondsmith, amerykański twórca fabularnego oryginału.

Mike Pondsmith, twórca uniwersum Cyberpunka

Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games, nie kryje swojej ekscytacji z czekającego nas widowiska:

Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali oczekujemy premiery Cyberpunka 2077, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem.

Show zaplanowane jest na 9 grudnia o godzinie 20. Potrwa cztery godziny. Gdy się skończy, rozpocznie się 10 grudzień, a z nim nadejdzie długo wyczekiwana premiera Cyberpunka 2077.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top