Kupiłaś The Last of Us 2? Dostaniesz zwrot!

To nie koniec niespodzianek związanych z The Last of Us 2.Gdy świat obiegła informacja o opóźnieniu premiery The Last of Us 2 oraz Marvel’s Iron Man VR, wielu graczy komentowało, że mimo ciekawości nie mają problemu z poczekaniem na grę kilku miesięcy dłużej. Co prawda Sony Interactive Entertainment nie podało nowej daty, jednak biorąc pod uwagę, że koronawirus dalej szaleje, nie ma się co spodziewać cudu.

Po wydaniu oficjalnego ogłoszenia o przełożeniu premiery firma wyłączyła podstronę poświęconą grze studia Naughty Dog w PlayStation Store wraz z możliwością przedpremierowego kupna. W ostatnim komunikacie poinformowali o uruchomieniu procedury zwrotów pieniędzy za wszystkie zakupione egzemplarze. Nie trzeba nigdzie nic klikać – cały proces odbywa się automatycznie, a niedługo na skrzynki mailowe powinniśmy otrzymać potwierdzenie zwrotu. 

Sony Interactive Entertainment to kolejna firma, która zdecydowała się na przełożenie premiery gier z powodu pandemii koronawirusa. W tym przypadku niepokoi jednak fakt wyłączenia wszystkich stron z informacjami o The Last of Us 2 i uruchomieniu zwrotów, gdyż gra, która pierwotnie miała być tytułem ekskluzywnym na platformy PlayStation 4, teraz może okazać się jedną z pierwszych dużych produkcji dostępnych dla nabywców konsoli PlayStation 5.


Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top