Leisure Suit Larry – nadchodzą kolejne gry o niepoprawnym podrywaczu

Assemble Entertainment zapowiedziało kolejną odsłonę przygód Larry’ego, która ma wyjść jeszcze tej jesieni! 


Bardzo ciepłe przyjęcie przez społeczność pod koniec 2018 roku i idący za tym niezły sukces finansowy zadecydowały, że ujrzymy niepoprawnego podrywacza ponownie.

 

Pomimo pandemicznych czasów i wszędobylskich opóźnień, studio CrazyBunch obiecuje, że jeszcze w tym roku zobaczymy kontynuację perypetii Timberowego podrywacza. Cóż tym razem mają nam zaserwować, oczywiście oprócz niewybrednego poczucia humoru i kolejnych zagadek do rozwiązania?

 

Z pewnością zobaczymy starych przyjaciół, z którymi mieliśmy okazję zapoznać się w pierwszej kontynuacji po trzydziestu latach, ale jak obiecują twórcy, na tym nie poprzestaniemy i wraz ze zwiedzaniem dzikiego archipelagu Kalaua spotkamy nowe twarze, głównie kobiece, jak na tego typu produkcję przystało. Co oprócz tego? Oczywiście ręcznie malowane tła, mnóstwo nowych lokacji i historię poszukiwań Faith – ukochanej Larry’ego.

 

Niestety, w odróżnieniu do poprzedniej produkcji, tym razem twórcy nie przewidują polskiej wersji gry i jeśli zdecydujemy się na tytuł, będziemy musieli przystać na jeden z sześciu popularnych języków. Być może do czasu premiery coś jeszcze się zmieni, choć CrazyBunch nie ma wiele czasu, wszak planowane wypuszczenie gry już 15 października tego roku!

 

Autorka: Rithil

1 thought on “Leisure Suit Larry – nadchodzą kolejne gry o niepoprawnym podrywaczu”

  1. Zawsze się dziwowałam, jak jedna firma może robić tak zróżnicowane gry! Zdaje się ci, którzy robili starych Larrych, są też odpowiedzialni za serię świetnych starych strategii – Faraona, Zeusa i Cezara, no nie? 😀

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top