Liczba egzemplarzy konsoli PlayStation 5 będzie mocno ograniczona!

Sony zapowiedziało sześć milionów egzemplarzy konsoli PlayStation 5 w formie pre-orderu składanego bezpośrednio na oficjalnej stronie.


Liczba jest mocno ograniczona, ale będzie obowiązywać jedynie do końca roku rozliczeniowego, czyli marca 2021. Jednakże zarówno data, jak i liczba kopii mogą i najprawdopodobniej ulegną zmianie ze względu na pandemię i ewentualne opóźnienia premiery. Dla Sony oznacza to brak prowizji wynikającej z występowania pośredników w sprzedaży. 

Czytając sekcję FAQ na stronie PlayStation, znajdziemy informację, że zaproszenia rozdawane będą na podstawie wcześniejszego zainteresowania marką i aktywności. Jednak otrzymanie go nie gwarantuje możliwości załapania się na konsolę w pre-orderze. Co prawda, zamówienia będą przyjmowane i obsługiwane na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, jednak takie zaproszenie jest aktywne przez określony czas i obejmie określoną liczbę sprzętu możliwą do zamówienia na jeden identyfikator PSN, a mianowicie:
  • 1 konsola PS5 lub PS5 w wersji Digital

  • 2 kontrolery bezrzewodowe DualSense

  • 2 stacje ładujące DualSense

  • 2 Headsety bezprzewodowe Puls 3D

  • 2 piloty 

  • 2 kamery HD

Na chwilę obecną wiele kwestii dotyczących daty i przebiegu premiery PlayStation 5 pozostaje tajemnicą, jednak Sony zapewnia podstawowe informacje na oficjalnej stronie swojego projektu
Autorka: Kamila “Misha” Fajczyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top