Nowy zwiastun Little Nightmares 3 pokazuje możliwości trybu kooperacyjnego

dwie postacie, jedna pomaga drugiej się podnieść

Długi, prawie 20-minutowy, zwiastun rozgrywki Little Nightmares 3 przedstawia dwójkę bohaterów przemierzających pustynię.

O trzeciej części świetnie przyjętej platformówki po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas ostatniego pokazu gamescom. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że w głównych rolach zobaczymy nie jedną, a dwie postaci. Obecność Low i Alone wprowadza zupełnie nową funkcję do serii. Po raz pierwszy będziemy mogli przejść tytuł w trybie kooperacyjnym. Obejrzyjcie długi zwiastun rozgrywki Little Nightmares 3, aby zobaczyć, jakie nowości oferuje odsłona.

Filmik trwa 18 minut i pokazuje czysty gameplay bez żadnych cięć. Możemy na nim zobaczyć, jak nasi protagoniści przemierzają pustynną lokację znaną jako Nekropolia. Na swojej drodze napotykają różne logiczne zagadki. Rozwiązują je, współpracując ze sobą. Bohaterowie wyposażeni są także w inne rodzaje broni. Mamy do dyspozycji klucz przydatny w bezpośrednich starciach oraz łuk do długodystansowej walki. Warto podkreślić, że trailer prezentuje tryb co-op, ale grę wciąż można przejść także w pojedynkę. W tym przypadku, naszym kompanem będzie sterować sztuczna inteligencja.

Pamiętajmy, że pokazany materiał pochodzi z wersji pre-alfa gry. Wiele rzeczy może wciąż ulec poprawie. Poziom Nekropolii, który otrzymamy w finalnym produkcie nie konieczne będzie wyglądać, tak jak na zwiastunie.

Little Nightmares 3 zadebiutuje w przyszłym roku. Dokładna data nie została jeszcze podana. W produkcję zagramy na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Scroll to Top