Lust From Beyond: okultyzm, erotyka, a do tego jeszcze szczypta Beksińskiego?

Pierwszoosobowy horror, w okultystycznym klimacie inspirowany m.in. H.P. Lovecraftem, H.R. Gigerem oraz Beksińskim, urozmaicony elementami mrocznej erotyki? 

Mowa oczywiście o Lust from Beyond – kontynuacja lubianego Lust from Darkness została zapowiedziana na 24 września bieżącego roku. Pomimo, że jest to mały tytuł, zgromadził wokół siebie duże grono sympatyków. Na chwilę obecną 18 tysięcy użytkowników dodało go na listę życzeń Steam, a zeszłoroczny trailer odtworzono prawie 1,5 mln razy. 
Zaciekawieni? Już teraz można zagrać w zupełnie darmowy prolog wprowadzający nas do tego ponurego, lecz zarazem fascynującego świata, gdzie jako główny protagonista próbujemy dostać się do wymiaru niekończącej się ekstazy.
Jest to trzeci horror polskiego studia Movie Games, odpowiedzialnego za utrzymane w podobnej atmosferze grozy i rozkoszy Lust from Darkness oraz wydane w zeszłym roku klimatyczne The Beast Inside. Nie pozostaje nic innego jak z niecierpliwością czekać do września na pełną wersję gry, gdyż jedno jest pewne – otrzymamy kolejną dobrą polską produkcję.
Autorka: Izabella „Neko” Kremer

1 thought on “Lust From Beyond: okultyzm, erotyka, a do tego jeszcze szczypta Beksińskiego?”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top