Mass Effect: Edycja Legendarna potwierdzona!

Mass effect legendary

Trwa N7 Day – coroczne święto fanów serii Mass Effect. Z tej okazji BioWare oficjalnie ogłosiło remaster trylogii – Mass Effect: Edycja Legendarna.

 

W komunikacie na blogu studia czytamy, że od wielu miesięcy zespół pracuje nad aktualizacją tekstur, modeli, shaderów, efektów i różnych elementów technicznych obecnych w kosmicznej trylogii. 

 

Mass Effect: Edycja Legendarna to remaster słynnej trylogii BioWare. Nowa edycja ma zaoferować zmodernizowaną rozgrywkę i umożliwić fanom ponowne przeżycie wszystkich związanych z nią emocji w najlepszej możliwej formie. Przygody Shepard(a) doczekały się superostrej rozdzielczości, poprawionej płynności animacji i licznych ulepszeń graficznych. Studio stwierdziło, że dzięki remasterowi kosmiczna odyseja wyrosła ponad ograniczenia platform, dla których została początkowo stworzona. 

Każdy element został poprawiony i zoptymalizowany pod kątem rozdzielczości Ultra HD 4K

 

W skład edycji legendarnej Mass Effect wejdą:

  • Mass Effect 1

  • Mass Effect 2

  • Mass Effect 3

pod kątem jednoosobowej zawartości podstawowej i DLC, a także uzbrojenia, pancerzy i pakietów.   

Mass Effect: Edycja Legendarna ukaże się na rynku wiosną 2021 roku i trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Będzie również posiadać kompatybilność w przód, dzięki czemu zagrają w nią również użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X.

Więcej informacji o grze ma pojawić się dopiero na początku 2021 roku

Na końcu twórcy wspomnieli krótko, że pracują nad kolejną grą w uniwersum Mass Effect. Możemy jedynie mieć nadzieję, że doczekamy się nowej historii, a nie kontynuacji Andromedy

1 thought on “Mass Effect: Edycja Legendarna potwierdzona!”

  1. Ech, chyba jestem jedną z nielicznych osób, którym Andromeda się podoba. :/ Tylko, że ja nie oczekiwałam kontynuacji trylogii Sheparda…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top