Microsoft Flight Simulator otrzymał w końcu swój tryb VR!

Microsoft Flight Simulator zachwyca

Oczekiwany od dawna tryb wirtualnej rzeczywistości jest nareszcie dostępny dla wiernych fanów Microsoft Flight Simulator.

Odpowiedzialni za Microsoft Flight Simulator twórcy ze studia Asobo od dłuższego czasu zapowiadali udzielenie wsparcia dla technologii VR. Aktualnie posiadacze gry mogą już pobrać darmową aktualizację pt. Sim Update 2, która umożliwia granie w wirtualnej rzeczywistości. Fani powinni jednak zwrócić uwagę na dwie ważne kwestie: tryb będzie działał tylko na bardzo silnym sprzęcie oraz na okularach VR zbudowanych w standardzie OpenXR. Pierwsza kwestia nie jest szczególnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, iż tytuł sam w sobie jest niezwykle wymagający. Jednak dodatkowa obsługa trybu VR może zmusić nas do dodatkowego obniżenia ustawień… albo nawet inwestycji w nowy sprzęt (o ile nie zrobiliście już tego dla Cyberpunka 2077).

Aktualizacja oferuje nieco więcej niż sam tryb VR. Będziemy mieli dostęp do zupełnie nowych misji oraz trybu pogodowego, który uwzględnia padający śnieg.

Poniżej możecie zobaczyć trailer nowo wprowadzonego trybu VR.

Redaktorka: Alya

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top