Mobilne Diablo Immortal – prace idą pełną parą

Czy dzięki nowej propozycji Blizzarda – Diablo Immortal – gry mobilne nabiorą całkowicie nowego znaczenia?

Jako że ostatnia aktualizacja dotycząca postępu prac nad grą została opublikowana już jakiś czas temu, zespół twórców postanowił przybliżyć graczom i graczkom, na jakim etapie jest projekt.
Od jakiegoś czasu programiści pracują z domu, jednak twierdzą, że i tak są już na najlepszej drodze do domknięcia kluczowego stadium produkcji – kończą już wewnętrzne testy, które są dla nich bardzo ważne ze względu na zróżnicowanie sposobów prowadzenia rozgrywki przez graczy, którzy te testy przeprowadzają. Dzięki temu informacje zwrotne, sugestie i opinie, które otrzymają, będą zróżnicowane i cenne.
Następny etap to udostępnienie gry graczom i graczkom z innych oddziałów Blizzarda na całym świecie. To na podstawie ich sugestii deweloperzy będą w dalszym ciągu rozwijać grę aż dojdą do momentu, w którym będą gotowi na to, żeby wypuścić ją i pokazać szerszej publiczności.
Główny projektant nadchodzącej gry Diablo Immortal, Wyatt Cheng, zapewnia, że prace nad grą idą pełną parą. Korzysta też z okazji, żeby podziękować fanom na całym świecie:

Prywatnie chciałem również poświęcić tych kilka linijek, aby podziękować wam za nieustające wsparcie i cierpliwość, które nam okazujecie. W imieniu zespołu Diablo Immortal chciałbym podkreślić naszą ogromną wdzięczność za to, że jesteście z nami. Bardzo doceniamy wasze zainteresowanie naszą grą. Pamiętajcie, że sługi piekieł pracują w pocie czoła i zobaczycie zakazany owoc ich wysiłku… we właściwym czasie.

Data premiery nie jest jeszcze znana, a najnowszy trailer został opublikowany na ChinaJoy i jest dostępny jest tylko w wersji chińskiej, nie wiadomo więc, czy i jak gra zostanie przedstawiona zachodniemu widzowi. Pozostaje czekać na kolejne informacje.
Źródło: https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/23494812/diablo-immortal-2020-mid-year-update

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top