Monster Hunter – dwie gry zapowiedziane na Nintendo Switch w 2021

Fani polowań na potwory mają powód do radości. W 2021 na Switcha wyjdą aż dwa tytuły Capcomu: Monster Hunter Rise and Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.


Monster Hunter Rise


W krainie Kamura Village będziemy mogli eksplorować bogate ekosystemy i walczyć z przerażającymi potworami, by zdobyć sławę nieposkromionego łowcy.

Ponownie wyruszymy na polowanie – solo lub z przyjaciółmi – by później móc wytworzyć przeróżne zbroje i bronie ze zdobytych materiał ów. Dodatkowo, w grze zostaną wprowadzone nowe systemy rozgrywki, takie jak wysoko latający Wire Action czy psi współtowarzysz Palamute. Co więcej, po raz pierwszy w serii Monster Hunter zostaną zaprezentowane mounty.

Grę można zamówić w preorderze na stronie Nintendo w dwóch wersjach: podstawowej i deluxe. Prócz tego, na zagranicznych stronach dostępna jest także edycja kolekcjonerska. Wersja podstawowa kosztuje dolarów i zawiera grę w standardowym wydaniu. Deluxe zaś kosztuje 69,99 dolarów i oprócz tytułowej produkcji oferuje również:

  • gesty (cztery skoki),

  • zestaw pozycji samuraja,

  • malunki twarzy Kabuki,

  • fryzurę Izuchi Tail.


Ponadto wszystkie zamówienia przedpremierowe otrzymają:
  • skin pancerza Łowcy „Kamurai” ,

  • skin pancerza Palamuta „Obroża Shruiken”,

  • skin pancerza Palico „Obroża Ryby”.

Wersja kolekcjonerska kosztuje 100 dolarów i zawiera wszystkie wymienione powyżej elementy, a także figurkę Magnamalo, zestaw naklejek oraz przypinkę Znak Kamury

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin


Monster Hunter Stories
to gra Capcomu z 2017 na Nintendo 3DS. Obecnie w tę pozycję można zagrać na urządzeniach z systemami iOS i Android. W obu sklepach cena wynosi 19,99 dolarów, czyli około 68,99zł.

Na razie nie wiadomo zbyt dużo na temat Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Wstępny termin premiery podano na lato 2021. Wiadomo na razie, że będzie to pozycja dla jednego gracza, oferująca bogatą historię połączoną z wymagającymi questami i spotkaniami z potworami znanymi z serii Monster Hunter. Wcielimy się w postać młodego Jeźdźca Potwora, który z pomocą Kamienia Pokrewieństwa jest w stanie budować silne więzi z monstrami. Gdy będziemy gotowi, wyruszymy na niezapomnianą przygodę pełną dramatycznych wydarzeń i wzruszających przyjaźni.

Autor: nes

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top