Mothergunship i Train Sim World 2 za darmo w Epic Games Store

Mothergunship Train Sim World 2 Epic Games Store

Już dzisiaj za darmo w Epic Games Store zgarniemy dwie gry: Mothergunship oraz Train Sim World 2! 

Już chyba wszyscy przyzwyczaili się do tego raczej nietypowego rozdawnictwa. W końcu co tydzień mamy gwarantowane co najmniej dwa tytuły, które możemy przypisać do swoich kont. Stało się to już niemalże tradycją. Tym razem w Epic Games Store za darmo dostaniemy Mothergunship oraz Train Sim World 2.

Mothergunship to pierwszoosobowa kosmiczna strzelanka. Gra pozwala nam na tworzenie własnych, wymarzonych karabinów, co na pewno spodoba się wielbicielom broni. Ten tytuł to niesamowite połączenie gry typu bullet-hell* z typowym FPS-em. Dosłownie brakuje czasu na chociaż chwilę odpoczynku (ewentualnie podczas modyfikowania broni), ponieważ zewsząd atakują nieugięte hordy kosmicznych maszyn. Głównym zadaniem w grze jest przedostanie się do tytułowego Mothergunship i unicestwienie go raz na dobre. 

*gry bullet-hell charakteryzują się nawałnicą wystrzeliwanych w gracza pocisków, laserów, których ciężko uniknąć

Train Sim World 2 to kontynuacja zaawansowanego symulatora pociągów. Dzięki temu tytułowi mamy szansę poznać niemiecką międzymiastową szybką kolej oraz poprowadzimy słynny skład DB ICE 3M. Gra pozwala nie tylko modyfikować prowadzone przez nas pociągi, lecz również tworzyć własne scenariusze. A dzięki temu, że Train Sim World 2 wykorzystuje Unrealn Engine 4, dostarcza nam przy tym przepięknych wizualnych wrażeń. Oraz satysfakcji z podróży wybranymi przez nas lokomotywami. 

Jest to już ostatnia porcja gier od Epic Games Store na ten miesiąc. Jak w przypadku poprzedniego duetu gier, tym razem również dostaliśmy coś z nutką science-fiction. Następna rozdawajka będzie prawdziwą petardą, ponieważ dostaniemy za darmo, między innymi, głośny tytuł – A Plague Tale: Innocence.  

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top