Najnowsza aktualizacja Don’t Starve Together – rework Wigfrid

Co jest jedną z najciekawszych i najbardziej niespodziewanych rzeczy w najnowszej aktualizacji Don’t Starve Together? Zapowiedź następnej! 


Kto gra w
Don’t Starve Together, wie pewnie, że postać Wigfrid, mimo jej ograniczeń (je tylko mięso), jest doskonałą postacią do walki. Dzięki najnowszej aktualizacji stała się jeszcze lepsza! Aktualizację zapowiadałyśmy już w zeszłym tygodniu

Wigfrid mogła zostawić swoje dawne życie, jednak o nim nie zapomniała. Oczywiście ona musi śpiewać! W nowej aktualizacji postać ta zyskała nowy wskaźnik: Inspirację. Dzięki niej będzie mogła używać nowej zakładki, w której tworzy się specjalne pieśni. Walka z silniejszym przeciwnikiem będzie dawać więcej inspiracji, a zaprzestanie będzie skutkować jej spadkiem. Będzie mogła też pomagać innym graczom i wykonywać do trzech rzeczy na raz!

Weszło też kilka nowych skórek oraz naprawiono wybrane bugi, między innymi kilka poważnych błędów: gra nie będzie się już wyłączać, gdy znika Woby przy zapisie podczas śmierci Klausa. Dodano też efekt dźwiękowy do łowienia.

Wigfrid dostała też swój własny dwuipółminutowy short, dzięki któremu możemy dowiedzieć się więcej o jej historii.

Całą listę usprawnień najnowszej aktualizacji można znaleźć tutaj.

Jednak zapowiedź następnej aktualizacji również brzmi ciekawie. Dowiedzieliśmy się bowiem, że w tym roku wydarzenie na Halloween nie będzie szczególnie rozbudowane, ponieważ Klei szykuje większą aktualizację, która ma budzącą wyobraźnię nazwę Forgotten Knowledge. Na razie nic więcej nie wiadomo, ale będziemy trzymać rękę na pulsie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top