Największa aktualizacja Fallout 76 już dostępna

W skład aktualizacji Wastelanders wchodzi nowy wątek fabularny, jak i wiele różnych misji.


Otrzymaliśmy również sojuszników do C.A.M.P., codzienne zadania, nowe pancerze i uzbrojenie. Wraz z nowymi postaciami NPC (i podziałem na frakcje) dołączą też nieznani dotąd wrogowie oraz zestaw nowych wydarzeń w grze.

Aktualizacja jest całkowicie darmowa, jednak musicie przygotować sporo miejsca na dysku. Na konsolach wymaga dodatkowo 70 GB, na komputerach – 54 GB przy pobieraniu przez launcher Bethesdy lub 68 GB przez Steam. 

Wraz z Wastelanders podstawowa wersja gry zadebiutuje na wspomnianej platformie Valve. Co więcej, użytkownicy PC, którzy do 28 kwietnia 2020 roku połączą swoje konto na Bethesda.net ze Steamem, będą tam mogli grać w Fallout 76, nie tracąc dotychczas zdobytych osiągnięć oraz znajomych do gry.
Decydując się na grę przez platformę Steam, otrzymacie również za darmo pakiet Fallout Classic Collection, składający się z Fallout 1, Fallout 2 i Fallout TacticsCo znajdziecie w najnowszej aktualizacji Wastelanders?


  • Tłumy ludzi w Appalachach wraz z nowym systemem dialogów,
  • Nowy wątek fabularny – odkryj nowe misje,
  • Bandyci czy osadnicy – poznaj nowe frakcje NPC i buduj reputację,
  • NPC jako sojusznik lub obiekt uczuć – niektóre postaci niezależne otrzymały własne zadania, a także mogą dołączyć do twojego C.A.M.P. i romansować z graczem,
  • Codzienne zadania – każdego dnia będą pojawiać się cztery nowe zadania. Ponadto czekają nas duże wydarzenia, takie jak Radiacyjna rozróba lub Obstawa,
  • Wrogów nigdy za mało – czas na starcie z nowymi wrogami jak olbrzymi potworny wendigo, 
  • Nie obędzie się bez nowej broni,
  • Odświeżone lokacje i miejsca nieznane – eksploruj i odkrywaj, jak zmieniły się znane ci miejsca oraz co nowego oferuje świat gry.

Szczegółowe informacje o aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Bethesdy.

Premiera Wastelanders odbyła się 14 kwietnia 2020 roku po przełożeniu daty o tydzień.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top