Ostatni sekret w NieR Automata odkryty

NieR: Automata Become As Gods edition

Twórcy pogratulowali graczowi znaleziska. 

Jakiś czas temu pisałyśmy o tym, jak Lance McDonald zdołał włączyć Bloodborne w sześćdziesięciu klatkach na konsoli poprzedniej generacji. Na liście jego osiągnięć jest także odblokowanie niedostępnych dla graczy miejsc w Silent Hill: P.T. Hidego Kojimy. Ambitny gracz nie spoczął jednak na laurach – tym razem rozszyfrował on ostatni sekret w Nier: Automata.

NieR: Automata to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej ocenianych tytułów starej generacji. Charakterystycznej grafice towarzyszyła złożona fabuła, wymagająca kilkukrotnego przejścia gry w celu poznania wszystkich możliwych zakończeń. Przez ostatnie cztery lata gracze pozornie rozebrali grę na czynniki pierwsze. Sam prezes studia Yoko Taro twierdził jednak, że fani nie odkryli jeszcze ostatniego sekretu

Wygląda na to, że ten pamiętny dzień w końcu nadszedł. Lance McDonald zamieścił na swoim Twitterze krótki filmik, w którym udaje mu się odkryć ostatni sekret NieR: Automata poprzez przejście do zakończenia zaraz po pokonaniu pierwszego z bossów. Tweet został już obejrzany przez ponad milion osób, a deweloperzy z Platinum Games złożyli McDonaldowi stosowne gratulacje. Tym samym potwierdzili oni, że ostatnia zagadka NieR: Automata została rozwiązana.

Patrząc na zawartość samego tweeta trzeba przyznać, że determinacja gracza robi spore wrażenie – wątpliwe, by ktoś inny wpadł na szukanie ostatniego sekretu NieR: Automata na tak wczesnym etapie gry i w tak mało reprezentatywnym dla tej gry miejscu. 

Graliście w NieR: Automata? Jakie są Wasze wrażenia z gry?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top