Normandia w No Man’s Sky – zdobądź wyjątkowy statek kosmiczny

Grafika z gry No Man's Sky - Normandia na tle planety o pierścieniach niczym Saturn

Niespodziewany crossover No Man’s Sky z serią Mass Effect zaskoczył fanów kosmicznej eksploracji. Do zdobycia w grze jest kultowa Normandia!

Hello Games  świętuje powrót przygód słynnego komandora i jego załogi. Z okazji premiery Mass Effect: Legendary Edition, statek SSV Normandia SR-1 trafił do gry No Man’s Sky. Amatorzy kosmicznych wrażeń ściągajcie najnowszą aktualizację i do dzieła! Nie ociągajcie się, ponieważ wydarzenie wkrótce się kończy.

Jeśli chcecie zobaczyć ikoniczny statek znany z serii Mass Effect i na stałe dodać go do swojej floty, to musicie się spieszyć. Ekspedycja Beachhead potrwa tylko do 31 maja. Zdobycie prototypu fregaty zwiadowczej w barwach Przymierza wymaga ukończenia wszystkich etapów zabawy. Wyzwania trybu „Ekspedycja” nie są trudne, ale bez wątpienia wymagają czasu. Nie załamujcie jednak rąk, do poniedziałku jeszcze daleko. Ciągle macie sporą szansę dołączyć okręt SSV Normandia do kolekcji w No Man’s Sky. Do wspólnej gry warto zaprosić przyjaciół, ponieważ rozgrywka przewiduje kooperację dla czterech graczy. Na jednostkę Sheparda możecie również zapolować samodzielnie. Na pewno nie będzie czuli się samotni.  Już na pierwszej planecie zobaczycie tłum kosmicznych podróżników uwijających się, żeby zdobyć pojazd i opuścić układ.

Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia profilu gry na Steam. Znajdziecie tam szczegółowy opis ekspedycji Beachhead oraz pozostałych zmian, które wprowadza najnowsza aktualizacja. Czy w związku ze zbliżającą się piątą rocznicą wydania gry No Man’s Sky, możemy liczyć na podobną niespodziankę ze strony Hello Games? O tym przekonamy się już w sierpniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top