Co nowego w PlayStation Store? (4 stycznia – 10 stycznia)

PlayStation Store logo sklepu

Po krótkiej przerwie, pojawia się pierwsza z nowości w PlayStation Store w 2021 roku.

Czas na pierwszą z tegorocznych nowości w PlayStation Store. Mamy nadzieję, że to zaledwie zapowiedź tego, co platforma zaoferuje użytkownikom w 2021 roku. 

8 stycznia

Iris.Fall (PS4) – gra przygodowa wyprodukowana przez NEXT Studios. Gracz wciela się w małą dziewczynkę, która po wybudzeniu się z koszmaru spotyka czarnego kota. Zwierzak zabiera ją do alternatywnej rzeczywistości pełnej łamigłówek i zabawy światłem oraz cieniem. 

Pamiętajcie, że w grudniu 2020 również pojawiało się niewiele nowości w PlayStation Store. Zazwyczaj przełom roku wiąże się z ograniczoną liczbą premier, ale coś czujemy, że już niedługo sklep PlayStation zaskoczy nas niejedną nowiną.

Pamiętajcie również, że przez czas nieokreślony nie kupicie Cyberpunka 2077 w wersji na konsole PlayStation. Firma postanowiła wycofać produkcję CD Projekt Red ze sprzedaży przez liczne skargi fanów na bugi i brak grywalności tytułu. Mamy nadzieję, że Redzi szybko naprawią grę, ponieważ to naprawdę może być jedna z najlepszych produkcji ostatniego dziesięciolecia.

Czy macie takie tytuły, które ukazały się już na rynku, ale tylko na komputery osobiste i konsole Microsoftu lub Nintendo, jednak nigdy nie trafiły na PlayStation? Jakie gry Sony powinno wprowadzić do swojej oferty, aby zachęcić Was do zakupu? Dajcie nam znać w komentarzach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top