Oferta tygodnia na GOG.com

GOG.com bardzo lubi nas rozpieszczać częstymi promocjami, tym razem nie jest inaczej.


 
Tematem tego tygodnia są gry niezależne, które nierzadko okazują się swoistymi perełkami. Poniżej znajduje się lista najciekawszych tytułów, jakie możemy teraz zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze:
 
 

Banished

Fani citybuilderów mogą znaleźć dla siebie nie lada rozrywkę w postaci niewielkiej, ale bardzo dobrze ocenianej produkcji jednoosobowego studia Shining Rock SoftwareWedług opisu dostępnego na GOG.com, przyjdzie nam kontrolować grupę wyrzutków, którzy w dziczy próbują zacząć swoje życie od nowa, budując osadę i społeczność

Cena: 23.79 zł

Dawn of Man

Połączenie citybuildera z survivalem, który rozpoczyna się w Epoce Kamienia z możliwością dotarcia aż do Epoki Żelaza? Dokładnie taką produkcję postanowili stworzyć twórcy Planetbase. Jeśli nigdy wcześniej nie polowaliście na mamuty, teraz zdecydowanie macie szansę.

Cena: 63.00 zł

Fell Seal: Arbiter’s Mark

Tym razem polecanym przez GOG.com tytułem jest turowa gra RPG, która, choć osadzona w settingu fantasy, zawiera w sobie również elementy steampunku. Jako Arbiter Kyrie przyjdzie nam walczyć o zaprowadzenie pokoju na świecie, który to powoli wymyka się spod kontroli. Nie będziemy w tym jednak osamotnieni.

Cena: 36.69 zł

Spelunky

Urocza i bardzo unikalna platformówka z losowymi poziomami jest tym, co fani gatunku na pewno docenią. Głównym zadaniem w Spelunky jest odnalezienie pewnej zaklętej jaskini ukrytej głęboko pod pustynią, a wszystko to okraszone przyjemną szatą graficzną oraz niemal nieograniczonymi wyborami, które mają realny wpływ na późniejszą rozgrywkę.

Cena: 8.28 zł

Crypt of the NecroDancer

Hardcore’owy oraz rytmiczny roguelike stworzony przez Brace Yourself Games. Pokonywanie wrogów w rytm muzyki brzmi co najmniej świetnie, nic więc dziwnego, że tytuł zyskał szereg nagród, nie tylko dzięki nietuzinkowemu podejściu do gatunku roguelike, ale też dzięki ścieżce dźwiękowej Danny’ego Baranowsky’ego.

Cena: 10.99 zł

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie tutaj, a promocja na GOG.com potrwa do 19 października.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top