Otwarta beta Diablo 2 Resurrected nadchodzi! Zagramy za darmo!

Otwarta beta Diablo 2 Resurrected

Według planów niebawem otwarta beta Diablo 2 Resurrected trafi do graczy.

Chociaż Blizzard nie zorganizował swojej własnej konferencji na E3, nie oznacza to, że nie dowiedzieliśmy się nic nowego o grach tego studia. Podczas wydarzenia Microsoftu pokazano najnowszy trailer z nadchodzącej wielkimi krokami gry. Chodzi oczywiście o odświeżone Diablo! Ponadto niebawem wystartuje otwarta beta Diablo 2 Resurrected, która pozwoli graczom skosztować trochę piekła całkiem za darmo.

Po pierwsze jednak, wróćmy do zapowiedzi. Chociaż widzieliśmy już jak Diablo 2 Resurrected prezentuje się w alpha testach to były to wyłącznie screeny z PC. Prezentacja zwiastuna podczas konferencji Microsoftu otwiera jednak drzwi, które prowadzą na Xboxa. Warto tutaj wspomnieć, że gra oferuje pełne wsparcie kontrolerów.

Pan Grozy zażądał, byśmy zremasterowali Diablo II i jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wykonać jego rozkaz, wprowadzając we wrześniu na komputery PC i konsole grę Diablo II: Resurrected z funkcją progresji międzyplatformowej , aby każdy mógł cieszyć się grą na preferowanej przez siebie platformie Z niecierpliwością czekamy na powitanie w bramach Piekieł nowych i powracających fanów Diablo podczas nadchodzących otwartych beta-testów rozgrywki wieloosobowej. Zebrane w ten sposób opinie i sugestie graczy pomogą nam dopracować tytuł, który będzie dostarczać rozrywki i niesamowitych emocji przez wiele lat.


Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment

W sierpniu odbędą się otwarte beta testy tego fantastycznego hack’n’slasha. Na ten moment nie znamy dokładnej daty, jednak wiemy, że testy będą całkowicie darmowe.

Otwarte beta-testy Diablo II: Resurrected rozpoczną się w sierpniu na wybranych platformach. Obejmą 5 z 7 wysoce konfigurowalnych klas postaci z oryginału. Gracze do wyboru będą mieć amazonkę, barbarzyńcę, czarodziejkę i paladyna z podstawowej wersji Diablo II oraz druida z rozszerzenia Lord of Destruction. Nekromanta i zabójczyni trafią w ręce graczy wraz z oficjalną premierą Diablo II: Resurrected

Diablo 2 Resurrected zadebiutuje 23 września tego roku. Trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top