Nowa kolekcja The Sims 4: Kwitnący pokój – czy to prawda?

kolekcja kwitnący pokój do the sims 4, która na obrazku przedstawia mężczyznę z zielonymi włosami i w różowej koszuli i spodniach z gitarą, a wokół niebo mnóstwo roślin różnej maści na podłodze, stolikach i ścianach

Electronic Arts i Maxis nie odpuszczają portfelom fanów serii The Sims 4 i zapowiadają, że wkrótce ukaże się nowa kolekcja o tytule Kwitnący pokój. A przynajmniej tak twierdzi Twitter.

Pamiętacie grafikę zapowiadającą jesień z Simsami? Tę z teaserem czterech nowych kolekcji? Każdy podpisany był tajemniczym hasłem. I tak w pierwszej kolejności ukazały się The Sims™ 4 Lotniskowy szyk (skryta pod hasłem Niezobowiązujący styl) oraz The Sims™ 4 Dzielnica mody (ukryta pod radą Popracuj nad wyglądem). Obie kolekcje wprowadziły do gry nowe zestawy ubrań, kolejno inspirowane kulturą koreańską i indyjską. Następne dwie jesienne aktualizacje miały równie tajemnicze zapowiedzi jako Świątynne klimaty oraz Przekraczanie granic stylu. Ostatnie doniesienia wskazują na to, że pierwsza z nich będzie raczej… zestawem roślin. Rzekomy wyciek został namierzony w internetowym sklepie Microsoftu. Tam też znaleziono datę premiery i nazwę DLC. Jednak czy to możliwe, że nowa kolekcja The Sims 4: Kwitnący pokój ukaże się już 9 listopada?jesień z The Sims 4

Informacja zdradzająca zawartość nowego DLC do serii The Sims 4 pochodzi z Twittera @Alumia_Italia. Z tego powodu fani nie ukrywają swoich wątpliwości co do jej wiarygodności. Ujawnione grafiki wyglądają zgodnie z prawdą i zgadzają się ze stylistyką serii. DOTSim donosi jednak, że brakuje na nich charakterystycznych dla oficjalnych materiałów dymków myśli.

sims 4 blooming room dlc

Widzimy za to ubranego na różowo Sima z jasnozielonymi włosami, który gra na gitarze w otoczeniu dziesiątek, jeśli nie setek, różnych roślin. Jeśli po wykorzystaniu tej kolekcji w grze stwierdzicie, że jest Wam za zielono, to kompletnie się nie zdziwimy.

Co sądzicie o kolekcjach do serii The Sims 4? Wprowadzają coś ciekawego czy to tylko naciąganie fanów na kasę? A może jednak bardziej kręcą Was scenariusze, które mają wejść do gry w ramach kolejnej aktualizacji?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry