Pierwszy dodatek do Remnant 2 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

Grafika z gry Remnant 2

Do gry akcji Remnant 2 zmierza pierwszy dodatek. Zobaczcie zapowiedź rozszerzenia The Awakened King.

Jakiś czas temu twórcy ze studia Gunfire Games ogłosili, że ich najnowsza produkcja otrzyma co najmniej trzy rozszerzenia. Teraz wiemy, że pierwszy dodatek do gry Remnant 2 zadebiutuje już w tym miesiącu. Pojawił się także materiał wideo.

Rozszerzenie o nazwie The Awakened King trafi na rynek już 14 listopada 2023 roku. Jego cena ma wynosić 9,99 dolara. Warto też dodać, że trzy zapowiedziane dodatki będzie można zdobyć w ramach Downloadable Content Bundle. Co zaoferuje pierwsze DLC?

Wygląda na to, że otrzymamy nie tylko nowy wątek fabularny, ale i sporo innych atrakcji. Przede wszystkim pojawią się nowe lokacje takie jak dungeony czy tereny otwarte, bronie, przedmioty, umiejętności oraz przeciwnicy. Czeka też na nas nowy archetyp postaci (The Ritualist). Więcej zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Na koniec przypomnę, że Remnant 2  jest grą akcji z elementami RPG. Zadebiutowała w lipcu i zebrała całkiem sporo pozytywnych recenzji. Produkcja zabiera nas do postapokaliptycznej przyszłości, kiedy inwazja międzywymiarowych sił doprowadziła do upadku ludzkości. Podczas zabawy wcielimy się w ocalałych, którzy stawią czoła armiom zła. Rozgrywka przede wszystkim skupia się na dynamicznych starciach, podczas których wykorzystamy broń białą, palną oraz różne zdolności specjalne. Zagracie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X. 

Scroll to Top