PlayStation 5 ponownie wykupione

PlayStation 5 ponownie wykupione

CrepChiefNotify chwali się kolejnymi zakupami.

Premiera PlayStation 5 wywołała spore zamieszanie na rynku konsol. Od samego początku popyt zdecydowanie przewyższa podaż najnowszego produktu Sony, a żarty dotyczące kolejek do lekarzy powoli znajdują odzwierciedlenie także w kontekście sklepów z elektroniką. Pisałyśmy już o polskich rekinach biznesu, którzy za zawrotne kwoty wystawiali zakupione przez siebie sprzęty na naszym rodzimym Allegro – ostatnie obserwacje wskazują jednak, że nie są w tym procederze osamotnieni.

Na rynku pojawiły się grupy, które docelowo zajmują się zakupem konsol i odsprzedawaniem ich ze znacznym zyskiem. Już jakiś czas temu brytyjska grupa CrepChiefNotify zakupiła ponad trzy tysiące konsol – ostatnio zaś potwierdziła zakup kolejnych dwóch tysięcy. Informacja ta stanowi teraz bazę dla reklam CrepChiefNotify, gorąco zachęcającego do korzystania ze swoich usług. Warto nadmienić, że członkostwo wiąże się z opłatą w wysokości czterdziestu dolarów.

Pojawiają się jednak głosy, że dane podawane przez CrepChiefNotify są zawyżone i służą wyłącznie pozyskiwaniu nowych uczestników. Informacje takie miała otrzymać redakcja VGC od jednego z członków. Z oczywistych powodów chciał on zachować anonimowość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top