Początek piątego sezonu w Apex Legends

Apex Legends przedstawia nową bohaterkę i rusza z kopyta z kolejnym sezonem gry.


Respawn Entertainment przedstawił pełen zwiastun piątego sezonu rozgrywek w Apex Legends. Możemy zobaczyć w nim dorosłą Lobę, którą poznaliśmy już w zapowiedzi poprzedniego sezonu, gdzie jako mała dziewczynka uniknęła brutalnej śmierci. Twórcy przedstawiają ją teraz jako kobietę, która przez traumę z przeszłości zaczęła zajmować się kradzieżą i bez najmniejszych skrupułów rabuje najdroższe skarby i kosztowności. Jej umiejętnością specjalną jest teleportacja. Gdyby tego było mało, Loba umożliwia również dostęp do Czarnego Rynku, one-stop-shop dla drużyny, który pozwoli jej członkom zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt.

Pojawienie się Loby wiąże się także ze zmianami na Arenie. Jej chęć zemsty na Revenancie odbiła się na wszystkich lokalizacjach początkowych graczy (także na Mieście Czaszek), co znalazło swoje odzwierciedlenie w reakcjach i przygotowaniach zawodników do ataku i obrony.

Loba to jednak nie jedyna nowość, którą wprowadzi piąty sezon. Fani doczekali się również Przepustki Bojowej, która wniesie ponad sto ekskluzywnych nowych elementów rozgrywki, w tym skórki, Pakiety Apex i bonusową zawartość Pustkowia.

Piąty sezon oferuje również nowe zadania i tryb, w którym gracze mogą rzucić się w wir poszukiwań skarbu oraz uczestniczyć w serii misji PvE. Akcja obowiązuje aż do zamknięcia sezonu.

Last, but not least, w ramach list rankingowych Serii 4 pojawiła się możliwość “ponownego połączenia”. Pozwala ono na zrestartowanie sesji i powtórne dołączenie do niej w razie wyrzucenia z gry z powodu krótkotrwałego zerwania połączenia internetowego lub chwilowej awarii prądu.Piąty sezon Apex Legends rozpoczyna się 12.05 i potrwa dziewięć tygodni

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top