Podniebna Twierdza z gry Dragon Age zbudowana w The Sims. Wygląda obłędnie!

Podniebna Twierdza otworzyła wrota dla fanów Simsów – dzięki użytkownikowi Reddita, który podzielił się swoją pracą.

 

Mowa o StarshinePrince, który w ostatnich dniach na Reddicie podzielił się screenami oraz plikiem z budynkiem Podniebnej Twierdzy z gry Dragon Age: Inkwizycja w uniwersum  The Sims 4. Wspomniana lokacja jest opuszczoną elfią fortecą, którą Inkwizycja zajęła po utracie Azylu. Jej wygląd zmienia się wraz z postępem fabuły i wyborami gracza, który może decydować o kolejnych renowacjach. 

 

Wiele osób podchodziło sceptycznie do pomysłu wprowadzenia twierdzy do symulatora, ale po zobaczeniu efektu trudno powstrzymać szczękę przed opadnięciem. Tak, wykonanie górskiego drapacza chmur budzi podziw. Twórca zadbał nie tylko o wierne odtworzenie dziedzińca, ale także o najmniejsze szczegóły wnętrz. Znajdziemy tam komnatę Inkwizytorki (lub Inkwizytora), Cullena, Vivienne, Sery, wiele różnych pokojów charakterystycznych dla głównej części budynku, jak i przestrzeni będących wynikiem przypływu kreatywności przy wypełnianiu wolnych części projektu. Niesamowite wrażenie robi także sala tronowa, której wystrój niemal wiernie oddaje wygląd pomieszczenia w Inkwizycji

W simowej Podniebnej Twierdzy nie znajdziemy jednak komnaty Cole’a i Blackwalla – wiem, że obie postaci mają wielu fanów, więc lojalnie uprzedzam.

 

Autor parceli zaznaczył też, że Podniebna Twierdza powinna być w pełni funkcjonalna. Jednak jako że projekt został oparty na wersji gry z czerwcowego patcha 1.63.136.1010, a on z powodu problemów technicznych nie mógł zaktualizować gry, pewne elementy wystroju jak okna i drzwi mogą nie działać tak, jak powinny.

 

Podczas budowy twierdzy StarshinePrince wykorzystał obiekty z dodatków: Życie eko, Kraina magii, Uniwersytet, Wyspiarskie życie, Zostań gwiazdą, Cztery pory roku, Przygoda w dżungli, Psy i koty, Miejskie życie, Spotkajmy się, Witaj w pracy, Wampiry, Zjedzmy na mieście, Dzień w Spa, Ucieczka w plener oraz Romantyczny ogród.

Plik do pobrania z Podniebną Twierdzą i paczką z potrzebnymi elementami do postawienia jej w Waszej grze The Sims 4 znajdziecie tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top