Twórca Inscryption zapowiada nową grę – Pony Island 2: Panda Circus

Zrzut ekranu z zwiastuna Pony Island 2: Panda Circus. Na obrazku widać wideo-połączenie z pikselowymi zakłóceniami. Postać z którą trwa połączenie podpisano jako King Yan i jest grana przez realną osobę, youtubera i aktora ProZD.

Pony Island 2: Panda Circus to sequel gry z 2016 roku – zobaczcie zapowiedź.

Daniel Mullins to deweloper indie, który na swoim koncie ma już parę produkcji. Mullins znany jest z bawienia się psychodelią i surrealnością w grach. Możecie lepiej poznać jego styl czytając choćby recenzję Inscryption. Oprócz właśnie wspomnianego Inscryption, Daniel Mullins zasłynął także takim tytułem jak Pony Island. Po 7 latach od wydania owej produkcji pojawiła się zapowiedź drugiej części – oto Pony Island 2: Panda Circus.

Zwiastun gry jest chaotyczny i miesza różne style. Niektóre elementy utrzymane są w oprawie retro RPG, ale są też sekwencje z perspektywy trzeciej osoby w grafice 3D. Pojawią się nawet sceny nakręcone w realu, na których możemy zobaczyć popularnego youtubera i aktora głosowego, ProZD.

Tak jak możemy przeczytać w opisie trailera – Pony Island 2 jest fantastyczną podróżą poprzez czas, mit, boskość i gry wideo. Naszym zadaniem będzie wymknięcie się bóstwom podziemnego świata zachowując przy tym duszę oraz zmysły nienaruszone.

Zapowiada się więc kolejna intrygująca i szalona przygoda. A kiedy będziemy mogli ją zacząć? Tego na razie nie wiadomo. Gra zapewne pojawi się na rynku w przeciągu dwóch następnych lat. Nie znamy też platform, na których ukaże się tytuł oprócz komputerów osobistych. Pozostaje nam czekać na więcej wieści.

Scroll to Top