Poznajcie bohaterkę Assassin’s Creed Red – wyciekła ilustracja z protagonistką

Grafika z gry Assassin's Creed Red

Czy tak będzie wyglądać bohaterka gry Assassin’s Creed Red? Wyciekły nowe informacje na temat produkcji. 

W sieci pojawiły się nowe przecieki na temat jednej z nowych produkcji Ubisoftu. Prawdopodobnie dowiedzieliśmy się, jak będzie prezentować się bohaterka gry Assassin’s Creed Red. Nie tylko poznaliśmy jej imię, ale i historię. 

W marcu Insider Gaming poinformował, że w grze Assassin’s Creed Red pokierujemy dwoma bohaterami.  Wtedy założono, że krótki filmik opublikowany przez dewelopera przedstawia żeńską postać. Możliwe, że ta teoria właśnie się potwierdziła. 

Informacje na temat protagonistki zauważył na profilu Pierre’a Boudreau’a w serwisie LinkedIn (jednego ze scenarzystów tej serii) internauta o pseudonimie j0nathan. Użytkownik znany jest już z publikowania nieoficjalnych materiałów z cyklu Ubisoftu. Co mówią przecieki?

Po pierwsze imię bohaterki to prawdopodobnie Naoé/Naoi. Po drugie – protagonistka ma mieć historię podobną do Bayeka z Assassin’s Creed: Origins. Mianowicie członek Zakonu zamorduje jej ojca, a ona będzie pragnęła się zemścić, więc zostanie shinobi. Oczywiście wciąż mówimy tutaj o przeciekach. Możemy jedynie snuć teorie, a do premiery gry jeszcze dużo się może zmienić. Debiut produkcji planowany jest na rok 2024. 

Przypomnę, że Assassin’s Creed Red zabierze nas do feudalnej Japonii, do rozległego, otwartego świata. Za projekt odpowiada studio Ubisoft Quebec, zespół który wcześniej pracował nad chociażby Assassin’s Creed: Odyssey. Z kolei formuła gry ma być „ewolucją koncepcji kreowania otwartych światów przez Ubisoft”. Dlatego tytuł zaoferuje sporo obszarów do zwiedzania. Nie zabraknie też postaci znanych z historii Japonii czy nawiązań do kultury oraz mitologii tego kraju. Gra ma pojawić się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Z kolei poniżej zobaczycie ilustrację z (prawdopodobną) bohaterką tej produkcji. 

Bohaterka gry Assassin's Creed Red
Scroll to Top