Przedsmak Commander ’85 Prologue na PC


Thriller, science-fiction, surivival, przygodówka i symulacja w jednym, czyli Commander ’85 nadchodzi.Jesienią na PC oraz konsole zawita nowa gra polskiego studia The Moonwalls – Commander ’85, której wydawcą będzie Ultimate Games S.A. Tytuł trafi na PC, Playstation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Zapowiedziano go już w okolicach stycznia. Firma jako przedsmak przygody udostępniła na Steamie demo w postaci prologu całej historii


Twórca pracuje nad grą już od paru dobrych lat. Commander ’85 jest osadzony w latach 80. XX wieku. Jest to mieszanka thrillera sci-fi, przygotówki, survivalu i symulacji. Przedstawia życie polskiego nastolatka w Chicago, który dostał na urodziny słynny komputer marki Commander, największe osiągnięcie ludzkości w tamtym okresie czasu, zawierające system prawdziwego AI. Ten dzień nieodwracalnie zmienił jego życie. Prolog przedstawia nam początki komputera Commander oraz ukazuje, w jaki sposób tajna wojskowa technologia trafiła do zwykłego nastolatka mieszkającego w małym domu na przedmieściach. 

Gra ma się cechować różnorodną rozgrywką, od codziennych czynności, na przykład zabawy z psem, do hakowania baz danych. W trakcie rozgrywki mamy napotykać również sporo różnorodnych odniesień nawiązujących do lat 80.

Autorka: Uranowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top