Ratchet and Clank za darmo w PlayStation Store

Bohaterowie Ratchet i Clank, gry dostępnej w PlayStation Store

Jeden z hitów PlayStation – Ratchet i Clank – jest dostępny za darmo w sklepie Sony.

Nie zawsze trzeba posiadać PlayStation Plus, żeby dostać darmowe gry na konsolę. Od 2 marca do 1 kwietnia (godz. 1.00 czasu środkowoeuropejskiego) gracze mogą pobrać grę Ratchet and Clank za darmo z PlayStation Store. Okazja wynika z inicjatywy Sony, o nazwie #PlayAtHome, która ma zachęcić graczy do zostania w domu podczas pandemii.

Produkcja będzie dostępna zarówno dla posiadaczy PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Dodatkowo Sony zapowiedziało, że to nie będzie jedyna gra, którą gracze dostaną za darmo w tym roku. Japończycy zapowiedzieli, że do czerwca doczekamy się większej ilości darmowych tytułów, które zasilą nasze biblioteki.

Warto zaznaczyć, że Ratchet i Clank teraz dodani do biblioteki z PlayStation Store za darmo, zostaną w niej na zawsze. Więc nawet jeżeli nie macie teraz czasu na granie, możecie wrócić do produkcji w przyszłości, ponieważ dalej będzie przypisana do waszego konta.

Ratchet i Clank to ostatnia odsłona legendarnej serii gier zręcznościowych z elementami platformówki od Incomniac Games. Głównymi bohaterami są lis Ratchet i robot Clank, którzy zaprzyjaźniają się, a później przeżywają razem niesamowite przygody. W tej części duet stara się odnaleźć Strażników Galaktyki i Kapitana Qwarka, którzy są ostatnią nadzieją na uratowanie świata. Produkcja jest remake’iem serii zapoczątkowanej w 2002 roku, chociaż mechanikę przystosowano pod nowsze konsole, a grafika przypomina film z 2016 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top