Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration za darmo w Epic Games Store – plotka

rise of the tomb raider za darmo, kobieta walczy z niedźwiedziem

Aktualizacja: przeciek okazał się nieprawdziwy. Grą dostępną od dziś bezpłatnie jest Among Us.

Wiemy już, jaka gra pojawi się dziś za darmo w Epic Games Store – według przecieków będzie to Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Po ostatniej niespodziance w sklepie twórców Fortnite’a, którą okazało się NBA 2k21, gracze czekają na informację o kolejnej tajemniczej produkcji. Ma ona zostać udostępniona za darmo dziś o 17:00 na platformie Epic Games Store i chodzą słuchy, że będzie to Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration. To obecnie tylko przecieki, ale istnieje duża szansa, że się potwierdzą.

Dlaczego właśnie Rise of the Tomb Raider? Na Reddicie ukazała się ostatnio informacja ze screenem pochodzącym rzekomo z francuskiego konta Epic Games na Facebooku. W przytaczanym poście znalazła się informacja, że przygody Lary Croft w edycji specjalnej z okazji 20. rocznicy serii zostaną udostępnione za darmo w okresie od 27 maja do 3 czerwca. Co więcej, specjalne wydanie zawiera nie tylko podstawową grę, lecz także zawartość przepustki sezonowej. Wliczają się do niej dwa dodatki. Pierwszy to Baba Yaga: Temple of the Witch, w  którym zbadamy nowy, pełen przerażających tajemnic, grobowiec. Drugi zaś nazywa się Cold Darkness Awakened i wrzuci nas w sam środek walki z hordami zarażonych napastników. Do kompletu dostaniemy wszystkie bonusowe stroje, bronie i karty. Prawdopodobnie uzyskamy również dostęp do modyfikowania i zwiększania ekwipunku, a także możliwość zaproszenia znajomych do udziału w kolejnych przygodach.

Przypominamy, że NBA 2k21 będzie dostępne tylko dziś do godziny 16:59. Od godziny 17 wystartuje promocja na nową tajemniczą grę. Ciekawe, czy wraz z nią platforma ujawni plany na przyszły czwartek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top