Seria The Sims otrzyma własne reality show

Electronic Arts zapowiedziało telewizyjne reality show oparte o popularny symulator życia The Sims.

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Seria gier The Sims otrzyma własne reality show. W pierwszej kolejności program będzie emitowany w telewizji TBS, a następnie po trzech dniach zostanie udostępniony na kanale Youtube BuzzFeed Multiplayer. 

O ile pierwszy sezon reality show The Sims Spark’d jest już gotowy, o tyle Electronic Arts będzie szukać osób do kolejnego. Jak spróbować swoich sił? 17 lipca w grze The Sims 4 ruszy wyzwanie, w którym nagrodą dla najlepszych uczestników będzie udział w drugiej serii telewizyjnego programu.



The Sims Spark’d ma opierać się na grupie współzawodników, którzy w czterech trzyosobowych drużynach będą rywalizować w zakresie tworzenia interesujących postaci, budowania ich historii oraz świata gry, a także realizowania specjalnych wyzwań na czas. Wśród uczestników pierwszej edycji znalazły się osoby związane zawodowo z serią, a także popularni streamerzy. Zwycięzca ma zgarnąć sto tysięcy dolarów.

The Sims Spark’d obejmuje cztery odcinki, a premiera reality show zaplanowana jest na 17 lipca – tego samego dnia, kiedy w czwartej części popularnej serii gier startuje wyżej wspomniane wyzwanie.

Jakie wyzwania powinny czekać na uczestników programu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.


Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top