Setki godzin w Cyberpunku 2077 – szef działu QA ujawnia czas gry

Johny Silverhand Cyberpunk 2077

Mniej niż trzy tygodnie dzielą nas od pierwszych rozgrywek w największy tytuł roku. Tymczasem pojawiają się pierwsze głosy na temat tego, ile czasu spędzimy w Night City.

Jak łatwo się domyślić, na tak krótki czas przed premierą ciągle trwają testy, aby wyeliminować ewentualne błędy, natomiast przygotowania do pokazania gotowego tytułu idą pełną parą. Łukasz Babiel, szef działu QA CD Projekt RED, już jakiś czas temu pochwalił się wbitą w grze platyną. Tym razem pokazał na Twitterze, jak dużo czasu spędził w tak bardzo wyczekiwanym przez graczy Cyberpunku 2077.

Jak widzimy, do tej pory gra zajęła mu 175 godzin i 43 minuty, chociaż sam zaznacza, że to tylko jedno z jego bieżących, powolnych przejść na najtrudniejszym poziomie. Do tego warto pamiętać, że przecież nie każdy będzie grał Nomadem – mamy więc do wyboru znacznie więcej opcji fabularnych.

Ponad 170 godzin jest czasem imponującym. Dla porównania, przejście w całości głównego wątku fabularnego w Wiedźminie 3: Dziki Gon wymaga 51 godzin, ale wyciśnięcie z gry stu procent to 171 godzin, nie wliczając dodatków. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top